Kam na svadobnú cestu? Vyberáme 7 najkrajších destinácii

Po tak veľmi stresujúcom období plánovania a príprav svadby je svadobná cesta vašou odmenou a práve preto by mala byť príjemná, upokojujúca a hlavne romantická.

Kauai

Túžite byť ubytovaný v súkromných vilkách s vlastnými krásnymi súkromnými plážami, ktoré sú pre svadobnú cestu úplne ideálne? Havajský ostrov vám to ponúka. Ak ste jedným z tých akčnejších párov, môžete vyskúšať túru cez Na Pali Coast alebo kajakovanie riekou Wailua River.

Turks a Caicos

Turks a Caicos je jedným z najmenej vyspelých karibksých štátov, ale tým je výnimočný. Užijete si tam atmosféru ako nikde inde, čo môže byť pre svadobnú cestu veľmi vhodné. Hlavnými atrakciami sú tu váľanie sa na pláži, potápanie a spa.

Benátky

Hľadáte ideálne miesto pre svadobnú cestu, kde je vašou prioritou byť ubytovaný s výhľadom na vodu a jesť taliansku kuchyňu? Mesto kanálov a gondol je považované za jedno z najromantickejších. Ubytovanie je teda trochu drahšie, ale je to predsa vaša svadobná cesta. Tak prečo nie?

Puerto Rico

Tento veľký ostrov neďaleko USA ponúka množstvo krásnych privátnych pláží, reštaurácií, rezortov a množstvo aktivít pre zaľúbené dvojice.

Banff

Ste jední z tých novomanželov, ktorí radšej strávia dovolenku na lanách a poznávaním prírody? Tak toto je určite miesto pre vás. Ak radi lyžujete, leziete, spoznávate, jete v skvelých reštauráciach a v noci sa zabávate, tak toto všetko môžete zažiť v tomto kanadskom mestečku.

Key West

Toto mesto na juhu Floridy vám ponúka kľudné a romantické prostredie, ktoré je vhodné na svadobnú cestu. Môžete tu pozorovať nádherný západ slnka rovno z pláže, alebo z miesta na to určeného. Je to ideálne miesto pre páry, ktoré hľadajú cez deň pokoj na pláži a v noci sa chcú zabaviť v miestnych reštauráciách alebo baroch.

Niagárske vodopády

Tieto známe Niagárske vodopády berú dych ľudom po celom svete. Je to niečo úžasné, a aj preto si toto miesto zvolilo veľa novomanželov za jedno z najlepších destinácií na svadobnú cestu. Či už sa na ne dívate z výšky alebo stojíte rovno pred nimi, sú romantické.

Foto: unsplash.com

Podobné články

Doprajte si pravidelne masáž – toto sú jej účinky na naše zdravie

Boli ste už niekedy na masáži? Ak nie, tak si pravdepodobne neviete predstaviť ten príjemný pocit uvoľnenia a relaxácie. Na masáž by ste nemali chodiť len raz do roka, keď sa podarí. Ideálne je dopriať si pravidelnú masáž, pretože má množstvo pozitívnych účinkov pre naše telo. Viac o pozitívach pravidelných návštev maséra sa dočítate v […]

Starostlivosť o textílie v domácnosti – ako a čo na to používať?

Škvrny sa môžu objaviť kdekoľvek a najťažšie sa odstraňujú z povrchov, ktoré ich nasiaknu. Sú to napríklad aj rôzne textílie v domácnosti – poťahy, koberce, deky, záclony aj závesy. Ako sa o tieto textílie v domácnosti starať a čo používať na odstraňovanie škvŕn? Všetky dôležité informácie sa dočítate v tomto článku. Čistenie podľa pôvodu škvŕn […]

3 tipy ako sa vyrovnať s rozvodom

Aj keď chceme mať každý z nás partnera do konca života, tak nie vždy to vyjde. Ak si týmto obdobím života práve prechádzate, tak vám držíme palce a budeme sa vám ho snažiť uľahčiť aspoň z časti týmto článkom. Dočítate sa v ňom, ako sa vyrovnať s rozvodom a ako zvládnuť toto obdobie čo najlepšie. […]

Základy šatníka – do ktorých kúskov oblečenia by ste mali investovať?

Vymýšľanie outfitov každé ráno vám môže zabrať množstvo času. Možno si to skrátite tým, že si to pripravíte už večer, no nie vždy máte náladu si obliecť to, čo ste si predpripravili deň predtým. S týmto problémom vám môžu pomôcť základy šatníka. Ako? Jednoducho si nakúpite kúsky, ktoré sa dajú kombinovať so všetkým v každom […]

Spánok je dôležitý! Nenahrádzajte ho inými aktivitami

Ak vám niekto povie, že priveľa spánku je skôr na škodu, pozrime sa napríklad na jedného z najväčších mysliteľov a na fakt, že spánok je skutočné prospešný pre mozog. Albert Einstein spal až desať hodín denne. Svoje najväčšie objavy nadobudol práve v snoch. Koľko spánku je však skutočne prospešných a nevyhnutných? Priemerný Američan spáva okolo […]

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!