Kam na svadobnú cestu? Vyberáme 7 najkrajších destinácii

Po tak veľmi stresujúcom období plánovania a príprav svadby je svadobná cesta vašou odmenou a práve preto by mala byť príjemná, upokojujúca a hlavne romantická.

Kauai

Túžite byť ubytovaný v súkromných vilkách s vlastnými krásnymi súkromnými plážami, ktoré sú pre svadobnú cestu úplne ideálne? Havajský ostrov vám to ponúka. Ak ste jedným z tých akčnejších párov, môžete vyskúšať túru cez Na Pali Coast alebo kajakovanie riekou Wailua River.

Turks a Caicos

Turks a Caicos je jedným z najmenej vyspelých karibksých štátov, ale tým je výnimočný. Užijete si tam atmosféru ako nikde inde, čo môže byť pre svadobnú cestu veľmi vhodné. Hlavnými atrakciami sú tu váľanie sa na pláži, potápanie a spa.

Benátky

Hľadáte ideálne miesto pre svadobnú cestu, kde je vašou prioritou byť ubytovaný s výhľadom na vodu a jesť taliansku kuchyňu? Mesto kanálov a gondol je považované za jedno z najromantickejších. Ubytovanie je teda trochu drahšie, ale je to predsa vaša svadobná cesta. Tak prečo nie?

Puerto Rico

Tento veľký ostrov neďaleko USA ponúka množstvo krásnych privátnych pláží, reštaurácií, rezortov a množstvo aktivít pre zaľúbené dvojice.

Banff

Ste jední z tých novomanželov, ktorí radšej strávia dovolenku na lanách a poznávaním prírody? Tak toto je určite miesto pre vás. Ak radi lyžujete, leziete, spoznávate, jete v skvelých reštauráciach a v noci sa zabávate, tak toto všetko môžete zažiť v tomto kanadskom mestečku.

Key West

Toto mesto na juhu Floridy vám ponúka kľudné a romantické prostredie, ktoré je vhodné na svadobnú cestu. Môžete tu pozorovať nádherný západ slnka rovno z pláže, alebo z miesta na to určeného. Je to ideálne miesto pre páry, ktoré hľadajú cez deň pokoj na pláži a v noci sa chcú zabaviť v miestnych reštauráciách alebo baroch.

Niagárske vodopády

Tieto známe Niagárske vodopády berú dych ľudom po celom svete. Je to niečo úžasné, a aj preto si toto miesto zvolilo veľa novomanželov za jedno z najlepších destinácií na svadobnú cestu. Či už sa na ne dívate z výšky alebo stojíte rovno pred nimi, sú romantické.

Foto: unsplash.com

Podobné články

Milujete víno? Tak ho nemusíte len piť!

Milujete víno? Tak ho nemusíte len piť!

Pohár červeného vína denne má dokázané blahodarné účinky. Pritom nejde len o nápoj – súčasným trendom je kúpeľná procedúra nazývaná vinoterapia. Hoci pri nadmernom požití vína bude vaša pokožka vysušená, pretože organizmus je dehydrovaný, z inej strany má víno na pokožku priam zázračné účinky. Na vine je hrozno Pre lepšie pochopenie, ako veľmi je víno […]

4 rady ako vstávať skôr a vstať čo najčerstvejší

Ráno je pre nie jedného z nás pomerne ťažká časť dňa. Dostať sa do tempa dňa či načerpať sily na celý deň je ráno pre mnohých z nás často veľmi ťažký údel. Máme pre vás hneď 4 tipy, rady a odporúčania ako vstávať skôr, lepšie oddýchnutý a čo najčerstvejší. Elektronika k posteli nepatrí Mobil, notebook, […]

Ženy zarábajú za rovnakú prácu o 18% menej ako muži

Aj keď vykonávame rovnakú prácu, my ženy sme za to ohodnotené menej. Nie je to len názor, ale jedná sa o fakt. Potvrdzujú to čísla podľa Indexu rodovej rovnosti v Európskej únii. Rozdiel je väčší na Slovensku ako vo zvyšku krajín Eurozóny. Rozdiel v Európskej únii je 16%. Jedná sa o údaje z Indexu rodovej […]

Používanie kozmetických štetcov – základ pre váš dokonalý mejkap

Kvalitné produkty dekoratívnej kozmetiky vám nezaručujú, že bude vaša tvár vyzerať dokonale. Dôležitá je aj technika a nástroje, ktoré na jeho nanášanie používate. Štetce a kozmetické hubky sú nevyhnutnou súčasťou dekoratívnej kozmetiky každej ženy. Viete ako sa o tieto nástroje správne starať, ako ich skladovať a používať? Základné typy štetcov Aj keď možno vidíte, že […]

Doprajte si pravidelne masáž – toto sú jej účinky na naše zdravie

Boli ste už niekedy na masáži? Ak nie, tak si pravdepodobne neviete predstaviť ten príjemný pocit uvoľnenia a relaxácie. Na masáž by ste nemali chodiť len raz do roka, keď sa podarí. Ideálne je dopriať si pravidelnú masáž, pretože má množstvo pozitívnych účinkov pre naše telo. Viac o pozitívach pravidelných návštev maséra sa dočítate v […]

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!