Štíhly pás je snom každej ženy – ktoré cviky vám k nemu dopomôžu?

Udržanie si štíhleho pásu je naozaj náročné. Nestačí totiž iba držať diétu, musíte aj cvičiť. A práve to býva kameňom úrazu pri akýchkoľvek nedostatkoch na postave. My pre vás máme niekoľko tipov, ako naštartovať trávenie aj spaľovanie tukov v okolí brucha.

Štíhly pás je snom každej ženy – ktoré cviky vám k nemu dopomôžu?
(zdroj: unsplash.com)

Desaťminútový challenge

Prvou otázkou obvykle je, či musíte na to, aby ste mali svoje vysnené krivky, začať chodiť do fitka. Samozrejme, takéto cvičenie je veľmi efektívne, ale ruku k dielu môžete priložiť aj doma. Ak zvolíte správne cviky, kilá určite pôjdu dole.

Priberanie na bruchu je enormne rýchle – asi preto je získať a udržať si tenký pás také náročné. Už v priebehu niekoľkých hodín sa vám na bruchu dokáže usadiť tuk, ktorého zhadzovanie už také jednoduché nie je.

Na cvičenie, ktoré vám pomôže k osiemu drieku, potrebujete len podložku na cvičenie a chuť. Cvičenie vám zaberie 10 minút, kľúčové je však denne ho opakovať. Potrebujete novú podložku alebo akékoľvek iné pomôcky na cvičenie? Pri nákupe online určite použite zľavové kódy a akcie.

Minúta po minúte – kombináciu si vytvorte sami

Najprv urobte na zemi hviezdu. Potom si minútu chytajte pravú špičku ľavou rukou a ľavú špičku pravou rukou. Nasleduje dvíhanie do sviečky a vystieranie nôh. To robte ďalšiu minútu.

Po sviečke s vystieraním nôh prichádzajú na rad zhyby. Nie však obyčajné – po každom zhybe rotujte do inej strany. Potom pokrčte kolená, hlavu jemne nadvihnite a pravou rukou si chyťte pravú pätu. Nasleduje dotyk pravého kolena s ľavým lakťom. Opäť opakujte celú minútu na jednej strane a minútu na druhej strane.

Na rad prichádza sed-ľah, opäť však nie klasický. Nedvíhajte sa ku kolenám, ale vždy na inú stranu. Vydržte minútu. Sed-ľah môžete zopakovať aj s boxovaním – to znamená, že po každom vytiahnutí sa ku kolenám urobíte na stranu do prázdna jeden boxerský úder. Zaboxujte si aj v naklonenom sede.

Na záver odporúčame ešte urobiť plank na boku na jednej aj druhej ruke. Samozrejme, kombinácie cvikov môžu byť rôzne, na internete nájdete množstvo inštruktážnych videí a tipov, ktoré sú najlepšie na tenký pás.

Šaty to tiež môžu urobiť za vás

Na úzky driek a dokonalú postavu má, samozrejme, vplyv aj strava. Snažte sa jesť vyváženú stravu bohatú na vlákninu, proteíny a zdravé tuky a minimalizujte príjem spracovaných potravín a cukrov.

Aj výber správneho oblečenia dokáže zázraky. Vyberajte si oblečenie, ktoré zdôrazňuje pás, napríklad šaty s vysokým pásom alebo opasky, ktoré sa nosia tesne nad bokmi. Hľadáte nové kúsky do vášho šatníka s ohľadom na zoštíhlenie alebo jednoducho skrášlenie? Pozrite si Aliexpress po slovensky, ktorý je teraz dostupný naozaj pre všetkých.

K ukladaniu tuku okolo strednej časti tela prispieva aj stres. Na to, aby sa vrstva tuku okolo brucha nezväčšovala, je dôležité mať aj stratégie na zvládanie stresu. Sú to napríklad meditácia, joga alebo jednoducho dostatočný odpočinok a relaxácia.

Podobné články

Kam na svadobnú cestu? Vyberáme 7 najkrajších destinácii

Po tak veľmi stresujúcom období plánovania a príprav svadby je svadobná cesta vašou odmenou a práve preto by mala byť príjemná, upokojujúca a hlavne romantická. Kauai Túžite byť ubytovaný v súkromných vilkách s vlastnými krásnymi súkromnými plážami, ktoré sú pre svadobnú cestu úplne ideálne? Havajský ostrov vám to ponúka. Ak ste jedným z tých akčnejších […]

Používanie kozmetických štetcov – základ pre váš dokonalý mejkap

Kvalitné produkty dekoratívnej kozmetiky vám nezaručujú, že bude vaša tvár vyzerať dokonale. Dôležitá je aj technika a nástroje, ktoré na jeho nanášanie používate. Štetce a kozmetické hubky sú nevyhnutnou súčasťou dekoratívnej kozmetiky každej ženy. Viete ako sa o tieto nástroje správne starať, ako ich skladovať a používať? Základné typy štetcov Aj keď možno vidíte, že […]

Doprajte si pravidelne masáž – toto sú jej účinky na naše zdravie

Boli ste už niekedy na masáži? Ak nie, tak si pravdepodobne neviete predstaviť ten príjemný pocit uvoľnenia a relaxácie. Na masáž by ste nemali chodiť len raz do roka, keď sa podarí. Ideálne je dopriať si pravidelnú masáž, pretože má množstvo pozitívnych účinkov pre naše telo. Viac o pozitívach pravidelných návštev maséra sa dočítate v […]

Starostlivosť o textílie v domácnosti – ako a čo na to používať?

Škvrny sa môžu objaviť kdekoľvek a najťažšie sa odstraňujú z povrchov, ktoré ich nasiaknu. Sú to napríklad aj rôzne textílie v domácnosti – poťahy, koberce, deky, záclony aj závesy. Ako sa o tieto textílie v domácnosti starať a čo používať na odstraňovanie škvŕn? Všetky dôležité informácie sa dočítate v tomto článku. Čistenie podľa pôvodu škvŕn […]

3 tipy ako sa vyrovnať s rozvodom

Aj keď chceme mať každý z nás partnera do konca života, tak nie vždy to vyjde. Ak si týmto obdobím života práve prechádzate, tak vám držíme palce a budeme sa vám ho snažiť uľahčiť aspoň z časti týmto článkom. Dočítate sa v ňom, ako sa vyrovnať s rozvodom a ako zvládnuť toto obdobie čo najlepšie. […]

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!