Kam na svadobnú cestu? Vyberáme 7 najkrajších destinácii

Po tak veľmi stresujúcom období plánovania a príprav svadby je svadobná cesta vašou odmenou a práve preto by mala byť príjemná, upokojujúca a hlavne romantická.

Kauai

Túžite byť ubytovaný v súkromných vilkách s vlastnými krásnymi súkromnými plážami, ktoré sú pre svadobnú cestu úplne ideálne? Havajský ostrov vám to ponúka. Ak ste jedným z tých akčnejších párov, môžete vyskúšať túru cez Na Pali Coast alebo kajakovanie riekou Wailua River.

Turks a Caicos

Turks a Caicos je jedným z najmenej vyspelých karibksých štátov, ale tým je výnimočný. Užijete si tam atmosféru ako nikde inde, čo môže byť pre svadobnú cestu veľmi vhodné. Hlavnými atrakciami sú tu váľanie sa na pláži, potápanie a spa.

Benátky

Hľadáte ideálne miesto pre svadobnú cestu, kde je vašou prioritou byť ubytovaný s výhľadom na vodu a jesť taliansku kuchyňu? Mesto kanálov a gondol je považované za jedno z najromantickejších. Ubytovanie je teda trochu drahšie, ale je to predsa vaša svadobná cesta. Tak prečo nie?

Puerto Rico

Tento veľký ostrov neďaleko USA ponúka množstvo krásnych privátnych pláží, reštaurácií, rezortov a množstvo aktivít pre zaľúbené dvojice.

Banff

Ste jední z tých novomanželov, ktorí radšej strávia dovolenku na lanách a poznávaním prírody? Tak toto je určite miesto pre vás. Ak radi lyžujete, leziete, spoznávate, jete v skvelých reštauráciach a v noci sa zabávate, tak toto všetko môžete zažiť v tomto kanadskom mestečku.

Key West

Toto mesto na juhu Floridy vám ponúka kľudné a romantické prostredie, ktoré je vhodné na svadobnú cestu. Môžete tu pozorovať nádherný západ slnka rovno z pláže, alebo z miesta na to určeného. Je to ideálne miesto pre páry, ktoré hľadajú cez deň pokoj na pláži a v noci sa chcú zabaviť v miestnych reštauráciách alebo baroch.

Niagárske vodopády

Tieto známe Niagárske vodopády berú dych ľudom po celom svete. Je to niečo úžasné, a aj preto si toto miesto zvolilo veľa novomanželov za jedno z najlepších destinácií na svadobnú cestu. Či už sa na ne dívate z výšky alebo stojíte rovno pred nimi, sú romantické.

Foto: unsplash.com

Podobné články

Štíhly pás je snom každej ženy – ktoré cviky vám k nemu dopomôžu?

Štíhly pás je snom každej ženy – ktoré cviky vám k nemu dopomôžu?

Udržanie si štíhleho pásu je naozaj náročné. Nestačí totiž iba držať diétu, musíte aj cvičiť. A práve to býva kameňom úrazu pri akýchkoľvek nedostatkoch na postave. My pre vás máme niekoľko tipov, ako naštartovať trávenie aj spaľovanie tukov v okolí brucha. Desaťminútový challenge Prvou otázkou obvykle je, či musíte na to, aby ste mali svoje […]

Farby na plech – nové možnosti pre vaše výrobky

Farby na plech – nové možnosti pre vaše výrobky

Farba hrá kľúčovú úlohu vo výrobe a dizajne. Vo svete kovových výrobkov, ako sú automobily, spotrebná elektronika a mnoho ďalších, je farba na plech estetickým doplnkom. Je však aj základným prvkom, ktorý ovplyvňuje trvanlivosť výrobkov a celkový dojem z nich. Obal skutočne predáva a možno to platí aj pri vašich výrobkoch. Ak chcete zaujať na prvý […]

Milujete víno? Tak ho nemusíte len piť!

Milujete víno? Tak ho nemusíte len piť!

Pohár červeného vína denne má dokázané blahodarné účinky. Pritom nejde len o nápoj – súčasným trendom je kúpeľná procedúra nazývaná vinoterapia. Hoci pri nadmernom požití vína bude vaša pokožka vysušená, pretože organizmus je dehydrovaný, z inej strany má víno na pokožku priam zázračné účinky. Na vine je hrozno Pre lepšie pochopenie, ako veľmi je víno […]

4 rady ako vstávať skôr a vstať čo najčerstvejší

Ráno je pre nie jedného z nás pomerne ťažká časť dňa. Dostať sa do tempa dňa či načerpať sily na celý deň je ráno pre mnohých z nás často veľmi ťažký údel. Máme pre vás hneď 4 tipy, rady a odporúčania ako vstávať skôr, lepšie oddýchnutý a čo najčerstvejší. Elektronika k posteli nepatrí Mobil, notebook, […]

Ženy zarábajú za rovnakú prácu o 18% menej ako muži

Aj keď vykonávame rovnakú prácu, my ženy sme za to ohodnotené menej. Nie je to len názor, ale jedná sa o fakt. Potvrdzujú to čísla podľa Indexu rodovej rovnosti v Európskej únii. Rozdiel je väčší na Slovensku ako vo zvyšku krajín Eurozóny. Rozdiel v Európskej únii je 16%. Jedná sa o údaje z Indexu rodovej […]

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!