Čo všetko by mali mať ženy v dámskej kabelke?

Dámska kabelka je módny doplnok, bez ktorého by sa ani jedna žena nezaobišla. Nosieva v nej všetko potrebné, čo potrebuje mať neustále pri sebe. Viete ale čo všetko by mali mať ženy vždy pri sebe v dámskej kabelke?

Čo všetko by mali mať ženy v dámskej kabelke?
Čo všetko by mali mať ženy v dámskej kabelke? (Foto: unsplash.com)

Zľavové karty a doklady

V dámskej kabelke by rozhodne nemali chýbať predovšetkým všetky potrebné doklady a ešte aj zľavové karty. Nikdy neviete, kedy pôjdete nakupovať a kedy sa vám zľavové karty zrovna zídu, preto ich noste vždy so sebou.

Doklady si dávajte vždy do svojich dámskych peňaženiek, aby sa nestalo, že ich stratíte a nebudete vedieť, kde ste si ich dali.

Malý hrebeň

Ach ten účes! Aj vy ste si už hovorili, že si do kabelky dáte malý hrebeň, ktorý v prípade potreby použijete? V dámskej kabelke by nemal chýbať malý hrebeň, poprípade malá skladacia kefa zo zrkadielkom. V prípade potreby budete môcť použiť hrebeň na úpravu účesu.

Balzam na pery / rúž

Zvýraznenie pier, alebo ich hydratovanie je pre ženy veľmi dôležité a preto by ste v kabelke mali vždy nosiť hydratačný balzam na pery a obľúbený červený rúž na pery. Väčšina žien má tendenciu si stále olizovať pery a najmä vo veternom chladnom počasí hrozí ich vysušenie a praskanie. Práve preto je balzam potrebný v dámskej kabelke. Nikdy totiž neviete, kedy ho budete potrebovať.

Rúž je zase dôležitý najmä na obchodných stretnutiach a na rande.

Vlhčené a papierové vreckovky

Potrebujete si umyť ruky a nemáte možnosť kde si ich umyť? Dajte si do kabelky vlhčené vreckovky. Vlhčené vreckovky sú skvelou pomôckou pre všetky ženy, ale najmä mamičky, ktoré ich budú potrebovať najmä pre svoje ratolesti.

Vlhčené vreckovky nezaberajú veľa miesta, podobne ako klasické papierové vreckovky, ktoré by v kabelke nemali chýbať tiež.

Čo všetko by vám nemalo chýbať v kabelke? Okrem vyššie spomínaných vecí by tam nemal chýbať mobil, peniaze, platobná karta, kľúče od auta a kľúče od domu.

Text:PR

Podobné články

Používanie kozmetických štetcov – základ pre váš dokonalý mejkap

Kvalitné produkty dekoratívnej kozmetiky vám nezaručujú, že bude vaša tvár vyzerať dokonale. Dôležitá je aj technika a nástroje, ktoré na jeho nanášanie používate. Štetce a kozmetické hubky sú nevyhnutnou súčasťou dekoratívnej kozmetiky každej ženy. Viete ako sa o tieto nástroje správne starať, ako ich skladovať a používať? Základné typy štetcov Aj keď možno vidíte, že […]

Doprajte si pravidelne masáž – toto sú jej účinky na naše zdravie

Boli ste už niekedy na masáži? Ak nie, tak si pravdepodobne neviete predstaviť ten príjemný pocit uvoľnenia a relaxácie. Na masáž by ste nemali chodiť len raz do roka, keď sa podarí. Ideálne je dopriať si pravidelnú masáž, pretože má množstvo pozitívnych účinkov pre naše telo. Viac o pozitívach pravidelných návštev maséra sa dočítate v […]

Starostlivosť o textílie v domácnosti – ako a čo na to používať?

Škvrny sa môžu objaviť kdekoľvek a najťažšie sa odstraňujú z povrchov, ktoré ich nasiaknu. Sú to napríklad aj rôzne textílie v domácnosti – poťahy, koberce, deky, záclony aj závesy. Ako sa o tieto textílie v domácnosti starať a čo používať na odstraňovanie škvŕn? Všetky dôležité informácie sa dočítate v tomto článku. Čistenie podľa pôvodu škvŕn […]

3 tipy ako sa vyrovnať s rozvodom

Aj keď chceme mať každý z nás partnera do konca života, tak nie vždy to vyjde. Ak si týmto obdobím života práve prechádzate, tak vám držíme palce a budeme sa vám ho snažiť uľahčiť aspoň z časti týmto článkom. Dočítate sa v ňom, ako sa vyrovnať s rozvodom a ako zvládnuť toto obdobie čo najlepšie. […]

Základy šatníka – do ktorých kúskov oblečenia by ste mali investovať?

Vymýšľanie outfitov každé ráno vám môže zabrať množstvo času. Možno si to skrátite tým, že si to pripravíte už večer, no nie vždy máte náladu si obliecť to, čo ste si predpripravili deň predtým. S týmto problémom vám môžu pomôcť základy šatníka. Ako? Jednoducho si nakúpite kúsky, ktoré sa dajú kombinovať so všetkým v každom […]

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!