Odhalené tajomstvo elegancie: Ako si vybrať správny náramok alebo náhrdelník

Najlepším priateľom žien sú šperky! A bez ohľadu na to, či s diamantmi alebo bez nich. O nádherný outfit sa môže postarať aj obyčajný náramok alebo náhrdelník, hlavná vec je, aby harmonizovali s tvarom rúk a krku, oblečenia a iného príslušenstva nositeľky.

Odhalené tajomstvo elegancie: Ako si vybrať správny náramok alebo náhrdelník
Odhalené tajomstvo elegancie: Ako si vybrať správny náramok alebo náhrdelník }Foto> unsplash.com|

O tom, ako si takéto luxusné doplnky vybrať, berúc do úvahy všetky individuálne vlastnosti, si prečítajte nižšie.

KROK 1: Zvážte vlastnosti šperku

Existuje názor, že úzke náramky vyzerajú najlepšie na tenkých zápästiach a masívne a široké na hrubších zápästiach. Ale v skutočnosti to tak nie je. Ak si chcete vybrať správny náramok, musíte sa pozrieť nielen na skutočnú šírku šperku, ale aj na jeho vizuálny vzhľad.

Pre držiteľov úzkych zápästí a dlhých tenkých prstov sú vhodné retiazkové náramky, ktoré niekoľkokrát prepletú ruku, šperky s príveskami, úzke náramky akéhokoľvek tvaru a konfigurácie.

Ženy so širokými zápästiami by sa mali pozerať na náramky vyrobené z veľkých korálikov, šperky zložitého tvaru s príveskom alebo masívnym centrálnym prvkom. Široké náramky si môžete zvoliť ľubovoľné úzke – tie, ktoré nestláčajú zápästie. Dobrou možnosťou je tiež nosiť niekoľko úzkych náramkov súčasne.

KROK 2: Vyberte si vhodné oblečenie

Skutočne módy znalé ženy vedia, že dôležité je najprv oblečenie a potom doplnky. Preto sa poďme pozrieť na to, ako si vybrať náramok alebo originálny náhrdelník tak, aby sa pod šaty zmestil.

Ak má šaty alebo blúzka krátke rukávy alebo vôbec neexistujú, môžete si bezpečne nasadiť akýkoľvek náramok, ktorý je vhodný v akomkoľvek štýle a farbe.

V prípade odevov s úzkym dlhým rukávom si musíte vybrať náramky, ktoré sa pod ním nebudú „schovávať“. Rovnako to platí v prípade výstrihov vrchného odevu.

Vo večerných šatách vyzerajú najlepšie šperky z drahých kovov – zlata alebo striebra. Ak chcete nosiť šperky pravidelne a nielen na slávnostné príležitosti, uistite sa, že sú vysoko kvalitné.

Ak sa rozhodujete pre nosenie šperku vkancelárii, riaďte sa pravidlom, v jednoduchosti je krása.

KROK 3: Kombinácie s iným príslušenstvom

Vybrať si správny šperk k oblečeniu a typu postavy je polovica úspechu. Rovnako dôležité je však aj zosúladenie s iným príslušenstvom. Postupujte pritom podľa niekoľkých jednoduchých pravidiel:

Ak máte na sebe masívny náhrdelník, nie sú vo vašom outfite potrebné žiadne ďalšie doplnky.

Nenoste náramok a veľké ozdoby iba na jednej strane.

Nekombinujte rôzne štýly šperkov. Napríklad náramok z veľkých korálikov s malým náhrdelníkom, striebro – so zlatom.

Čím menej doplnkov na tele, tým viac umožníte tomu hlavnému vyniknúť. Tak na to pri výbere vhodného náramku alebo náhrdelníka myslite.

Text:PR

Podobné články

Batoh alebo kabelka - čo je praktickejšie, štýlovejšie a vhodnejšie?

Batoh alebo kabelka – čo je praktickejšie, štýlovejšie a vhodnejšie?

Každá žena so sebou nosí veľké množstvo drobností, ktoré je niekedy náročné usporiadať tak, aby sa všetky pomestili. Malá kabelka môže byť síce elegantným módnym doplnkom, ale najpraktickejšia práve nie je – je ideálne v takom prípade siahnuť po batohu? Budete aj s ním stále elegantná? Podľa toho, ako sa najčastejšie pohybujete Prvá otázka, na […]

Kam na svadobnú cestu? Vyberáme 7 najkrajších destinácii

Po tak veľmi stresujúcom období plánovania a príprav svadby je svadobná cesta vašou odmenou a práve preto by mala byť príjemná, upokojujúca a hlavne romantická. Kauai Túžite byť ubytovaný v súkromných vilkách s vlastnými krásnymi súkromnými plážami, ktoré sú pre svadobnú cestu úplne ideálne? Havajský ostrov vám to ponúka. Ak ste jedným z tých akčnejších […]

4 rady ako vstávať skôr a vstať čo najčerstvejší

Ráno je pre nie jedného z nás pomerne ťažká časť dňa. Dostať sa do tempa dňa či načerpať sily na celý deň je ráno pre mnohých z nás často veľmi ťažký údel. Máme pre vás hneď 4 tipy, rady a odporúčania ako vstávať skôr, lepšie oddýchnutý a čo najčerstvejší. Elektronika k posteli nepatrí Mobil, notebook, […]

Používanie kozmetických štetcov – základ pre váš dokonalý mejkap

Kvalitné produkty dekoratívnej kozmetiky vám nezaručujú, že bude vaša tvár vyzerať dokonale. Dôležitá je aj technika a nástroje, ktoré na jeho nanášanie používate. Štetce a kozmetické hubky sú nevyhnutnou súčasťou dekoratívnej kozmetiky každej ženy. Viete ako sa o tieto nástroje správne starať, ako ich skladovať a používať? Základné typy štetcov Aj keď možno vidíte, že […]

Doprajte si pravidelne masáž – toto sú jej účinky na naše zdravie

Boli ste už niekedy na masáži? Ak nie, tak si pravdepodobne neviete predstaviť ten príjemný pocit uvoľnenia a relaxácie. Na masáž by ste nemali chodiť len raz do roka, keď sa podarí. Ideálne je dopriať si pravidelnú masáž, pretože má množstvo pozitívnych účinkov pre naše telo. Viac o pozitívach pravidelných návštev maséra sa dočítate v […]

Starostlivosť o textílie v domácnosti – ako a čo na to používať?

Škvrny sa môžu objaviť kdekoľvek a najťažšie sa odstraňujú z povrchov, ktoré ich nasiaknu. Sú to napríklad aj rôzne textílie v domácnosti – poťahy, koberce, deky, záclony aj závesy. Ako sa o tieto textílie v domácnosti starať a čo používať na odstraňovanie škvŕn? Všetky dôležité informácie sa dočítate v tomto článku. Čistenie podľa pôvodu škvŕn […]

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!