Odhalené tajomstvo elegancie: Ako si vybrať správny náramok alebo náhrdelník

Najlepším priateľom žien sú šperky! A bez ohľadu na to, či s diamantmi alebo bez nich. O nádherný outfit sa môže postarať aj obyčajný náramok alebo náhrdelník, hlavná vec je, aby harmonizovali s tvarom rúk a krku, oblečenia a iného príslušenstva nositeľky.

Odhalené tajomstvo elegancie: Ako si vybrať správny náramok alebo náhrdelník
Odhalené tajomstvo elegancie: Ako si vybrať správny náramok alebo náhrdelník }Foto> unsplash.com|

O tom, ako si takéto luxusné doplnky vybrať, berúc do úvahy všetky individuálne vlastnosti, si prečítajte nižšie.

KROK 1: Zvážte vlastnosti šperku

Existuje názor, že úzke náramky vyzerajú najlepšie na tenkých zápästiach a masívne a široké na hrubších zápästiach. Ale v skutočnosti to tak nie je. Ak si chcete vybrať správny náramok, musíte sa pozrieť nielen na skutočnú šírku šperku, ale aj na jeho vizuálny vzhľad.

Pre držiteľov úzkych zápästí a dlhých tenkých prstov sú vhodné retiazkové náramky, ktoré niekoľkokrát prepletú ruku, šperky s príveskami, úzke náramky akéhokoľvek tvaru a konfigurácie.

Ženy so širokými zápästiami by sa mali pozerať na náramky vyrobené z veľkých korálikov, šperky zložitého tvaru s príveskom alebo masívnym centrálnym prvkom. Široké náramky si môžete zvoliť ľubovoľné úzke – tie, ktoré nestláčajú zápästie. Dobrou možnosťou je tiež nosiť niekoľko úzkych náramkov súčasne.

KROK 2: Vyberte si vhodné oblečenie

Skutočne módy znalé ženy vedia, že dôležité je najprv oblečenie a potom doplnky. Preto sa poďme pozrieť na to, ako si vybrať náramok alebo originálny náhrdelník tak, aby sa pod šaty zmestil.

Ak má šaty alebo blúzka krátke rukávy alebo vôbec neexistujú, môžete si bezpečne nasadiť akýkoľvek náramok, ktorý je vhodný v akomkoľvek štýle a farbe.

V prípade odevov s úzkym dlhým rukávom si musíte vybrať náramky, ktoré sa pod ním nebudú „schovávať“. Rovnako to platí v prípade výstrihov vrchného odevu.

Vo večerných šatách vyzerajú najlepšie šperky z drahých kovov – zlata alebo striebra. Ak chcete nosiť šperky pravidelne a nielen na slávnostné príležitosti, uistite sa, že sú vysoko kvalitné.

Ak sa rozhodujete pre nosenie šperku vkancelárii, riaďte sa pravidlom, v jednoduchosti je krása.

KROK 3: Kombinácie s iným príslušenstvom

Vybrať si správny šperk k oblečeniu a typu postavy je polovica úspechu. Rovnako dôležité je však aj zosúladenie s iným príslušenstvom. Postupujte pritom podľa niekoľkých jednoduchých pravidiel:

Ak máte na sebe masívny náhrdelník, nie sú vo vašom outfite potrebné žiadne ďalšie doplnky.

Nenoste náramok a veľké ozdoby iba na jednej strane.

Nekombinujte rôzne štýly šperkov. Napríklad náramok z veľkých korálikov s malým náhrdelníkom, striebro – so zlatom.

Čím menej doplnkov na tele, tým viac umožníte tomu hlavnému vyniknúť. Tak na to pri výbere vhodného náramku alebo náhrdelníka myslite.

Text:PR

Podobné články

Doprajte si pravidelne masáž – toto sú jej účinky na naše zdravie

Boli ste už niekedy na masáži? Ak nie, tak si pravdepodobne neviete predstaviť ten príjemný pocit uvoľnenia a relaxácie. Na masáž by ste nemali chodiť len raz do roka, keď sa podarí. Ideálne je dopriať si pravidelnú masáž, pretože má množstvo pozitívnych účinkov pre naše telo. Viac o pozitívach pravidelných návštev maséra sa dočítate v […]

Starostlivosť o textílie v domácnosti – ako a čo na to používať?

Škvrny sa môžu objaviť kdekoľvek a najťažšie sa odstraňujú z povrchov, ktoré ich nasiaknu. Sú to napríklad aj rôzne textílie v domácnosti – poťahy, koberce, deky, záclony aj závesy. Ako sa o tieto textílie v domácnosti starať a čo používať na odstraňovanie škvŕn? Všetky dôležité informácie sa dočítate v tomto článku. Čistenie podľa pôvodu škvŕn […]

3 tipy ako sa vyrovnať s rozvodom

Aj keď chceme mať každý z nás partnera do konca života, tak nie vždy to vyjde. Ak si týmto obdobím života práve prechádzate, tak vám držíme palce a budeme sa vám ho snažiť uľahčiť aspoň z časti týmto článkom. Dočítate sa v ňom, ako sa vyrovnať s rozvodom a ako zvládnuť toto obdobie čo najlepšie. […]

Základy šatníka – do ktorých kúskov oblečenia by ste mali investovať?

Vymýšľanie outfitov každé ráno vám môže zabrať množstvo času. Možno si to skrátite tým, že si to pripravíte už večer, no nie vždy máte náladu si obliecť to, čo ste si predpripravili deň predtým. S týmto problémom vám môžu pomôcť základy šatníka. Ako? Jednoducho si nakúpite kúsky, ktoré sa dajú kombinovať so všetkým v každom […]

Spánok je dôležitý! Nenahrádzajte ho inými aktivitami

Ak vám niekto povie, že priveľa spánku je skôr na škodu, pozrime sa napríklad na jedného z najväčších mysliteľov a na fakt, že spánok je skutočné prospešný pre mozog. Albert Einstein spal až desať hodín denne. Svoje najväčšie objavy nadobudol práve v snoch. Koľko spánku je však skutočne prospešných a nevyhnutných? Priemerný Američan spáva okolo […]

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!